geri dön
Favoriler 0

Joe Frex Kalibrasyonlu Tamper

3.254,69TL KDV Dahil

Espresso kahve tamper tutacağı
  • Marka: Joe Frex
  • Ürün Kodu: hts
  • Stok Durumu: 1
  • Kalibrasyonlu Tamper
  • KDV Hariç: 2.712,24TL
payment

Espresso kahve tamper tutacağı (tabansız) ayarlanabilir mükemmel tutarlı basınç kontrolü için dinamometrik tıklama serbest bırakma Profesyonel espresso tamperleme kolaylaştı - standart M8 dişli barista tarzı vida, tüm JoeFrex tamper tabanlarına uyar.

Entegre hassas bırakma mekanizmasına sahip bu benzersiz ve sofistike tamper sapı, kahve telvesi tipine ve kalınlığına, makine ayarlarınıza ve kişisel tercihlerinize bağlı olarak optimum espresso sonuçları için gereken doğru basıncı mükemmel bir şekilde ayarlamanıza ve kontrol etmenize olanak tanır. Titizlikle tasarlanmış basınç sınırlayıcımız, sap muhafazası içindeki merkezi vida cıvatasını ayarlayarak 8kg ila 21kg (18 lbs ila 46 lbs) aralığında kalibre edilebilir. Dinamometrik tamper önceden seçilen basınca ulaşıldığında otomatik olarak bir tıklama bırakmayı tetikler. Vidalı kapağı olan sap, eloksallı alüminyumdan oluşur, içindeki basınca duyarlı cihaz paslanmaz çelikten imal edilmiştir.


Oturum Aç

Kargo

Aşağıdaki nakliye seçeneğini sunuyoruz:

Standart: 1-3 iş günü (stoklu malzemelerde 200 TL (kdv hariç) ve üzerindeki siparişler için ücretsiz teslimat).

İade

Sizin için daha iyi bir Joe Frex ürünü olduğuna karar verirseniz veya garanti yılı içerisinde ürününüzle ilgili sorunlar yaşarsanız, ürününüzü memnuniyetle değiştiririz.

  • Ürününüzü değiştirmek için bir satın alma belgenizin olması gerekir
  • Ürününüzü bize geri göndermeden önce değişiminizle ilgili olarak lütfen servis@baristaekipman.com adresinden müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.