geri dön
Favoriler 0

Kinto Travel Tumbler Beyaz Termos 350ml

897,70TL KDV Dahil

Yakında!
Maksimum yalıtım verimliliği için, kullanmadan önce 1-2 dakika boyunca bir miktar sıcak / soğuk su doldurarak bardağı önceden ısıtın veya önceden soğutun.
  • Marka: Kinto
  • Ürün Kodu: 20932
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • Travel Tumbler Beyaz Termos 350ml
  • KDV Hariç: 760,76TL
payment18-8 Paslanmaz çelik, Polipropilen, Silikon

BPA içermez


İçecekleri 6 saat sıcak ve soğuk tutun (69°C / 156°F'nin üzerinde sıcak, 7°C / 46°F'nin altında soğuk)


Maksimum yalıtım verimliliği için, kullanmadan önce 1-2 dakika boyunca bir miktar sıcak / soğuk su doldurarak bardağı önceden ısıtın veya önceden soğutun. 


Ürün genişleyip kırılabileceğinden kuru buz veya gazlı içecek koymayın. Süt ürünleri, meyve suları ve spor içecekleri ile birlikte kullanabilirsiniz ancak bardaklarda bozulmaya veya paslanmaya neden olabilecek içeceği çok uzun süre içeride bırakmamanızı öneririz.


Kullandıktan sonra hemen yıkayın ve kurulayın, ardından paslanmayı önlemek için diğer metallerden uzakta saklayın. Dikkatle yıkayın. Aşındırıcı temizleyiciler veya çelik sünger kullanmayın. Paslanmaya neden olabileceğinden klorlu ağartıcı kullanmayın. Bardakta pas lekeleri görüldüğünde 10:1 oranında ılık su ve sitrik asit ekleyip 2-3 saat beklettikten sonra yumuşak süngerle yıkayıp iyice durulayın.


Bu içecek için bir bardak. Mikrodalga, fırın veya bulaşık makinesinde kullanmayın. Açık alevlerin yakınına koymayın. Kaynar suya koymayın. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Kırılma veya sızıntıya neden olabileceğinden ürünü düşürmeyin veya güçlü darbeye maruz bırakmayın. Genişleyebileceğinden ve kırılmaya neden olabileceğinden kuru buz veya gazlı içecek koymayın. Kapatırken taşabileceğinden çok fazla içecek dökmemeye dikkat edin. Taşırken dökülmeleri veya sızıntıları önlemek için kapağı sıkıca kapatın. Silikon halkaları doğru şekilde takın. Kazara dökülmeleri veya sızıntıları önlemek için ürünü dik tutun. Kapağı açarken kapağın sıkıca kapatıldığından emin olun. Sıcak içecek içerken dikkatli olun. Bardak yüzeyi soğuk olsa bile içecek hala sıcak olabilir. Ürünü araba gibi yüksek sıcaklıkta bırakmayın.


Oturum Aç