geri dön
Favoriler 0

Kinto Travel Tumbler Siyah Termos 500ml

867,30TL KDV Dahil

Maksimum yalıtım verimliliği için, kullanmadan önce 1-2 dakika boyunca bir miktar sıcak / soğuk su doldurarak bardağı önceden ısıtın veya önceden soğutun.
  • Marka: Kinto
  • Ürün Kodu: 20946
  • Stok Durumu: 1
  • Travel Tumbler Siyah Termos 500ml
  • KDV Hariç: 735,00TL
payment

18-8 Paslanmaz çelik, Polipropilen, Silikon

BPA içermez


İçecekleri 6 saat sıcak ve soğuk tutun (69°C / 156°F'nin üzerinde sıcak, 7°C / 46°F'nin altında soğuk)


Maksimum yalıtım verimliliği için, kullanmadan önce 1-2 dakika boyunca bir miktar sıcak / soğuk su doldurarak bardağı önceden ısıtın veya önceden soğutun. 


Ürün genişleyip kırılabileceğinden kuru buz veya gazlı içecek koymayın. Süt ürünleri, meyve suları ve spor içecekleri ile birlikte kullanabilirsiniz ancak bardaklarda bozulmaya veya paslanmaya neden olabilecek içeceği çok uzun süre içeride bırakmamanızı öneririz.


Kullandıktan sonra hemen yıkayın ve kurulayın, ardından paslanmayı önlemek için diğer metallerden uzakta saklayın. Dikkatle yıkayın. Aşındırıcı temizleyiciler veya çelik sünger kullanmayın. Paslanmaya neden olabileceğinden klorlu ağartıcı kullanmayın. Bardakta pas lekeleri görüldüğünde 10:1 oranında ılık su ve sitrik asit ekleyip 2-3 saat beklettikten sonra yumuşak süngerle yıkayıp iyice durulayın.


Bu içecek için bir bardak. Mikrodalga, fırın veya bulaşık makinesinde kullanmayın. Açık alevlerin yakınına koymayın. Kaynar suya koymayın. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Kırılma veya sızıntıya neden olabileceğinden ürünü düşürmeyin veya güçlü darbeye maruz bırakmayın. Genişleyebileceğinden ve kırılmaya neden olabileceğinden kuru buz veya gazlı içecek koymayın. Kapatırken taşabileceğinden çok fazla içecek dökmemeye dikkat edin. Taşırken dökülmeleri veya sızıntıları önlemek için kapağı sıkıca kapatın. Silikon halkaları doğru şekilde takın. Kazara dökülmeleri veya sızıntıları önlemek için ürünü dik tutun. Kapağı açarken kapağın sıkıca kapatıldığından emin olun. Sıcak içecek içerken dikkatli olun. Bardak yüzeyi soğuk olsa bile içecek hala sıcak olabilir. Ürünü araba gibi yüksek sıcaklıkta bırakmayın.


Oturum Aç

Kargo

Aşağıdaki nakliye seçeneğini sunuyoruz:

Standart: 1-3 iş günü (stoklu malzemelerde 200 TL (kdv hariç) ve üzerindeki siparişler için ücretsiz teslimat).

İade

Sizin için daha iyi bir Kinto ürünü olduğuna karar verirseniz veya garanti yılı içerisinde ürününüzle ilgili sorunlar yaşarsanız, ürününüzü memnuniyetle değiştiririz.

  • Ürününüzü değiştirmek için bir satın alma belgenizin olması gerekir
  • Ürününüzü bize geri göndermeden önce değişiminizle ilgili olarak lütfen servis@baristaekipman.com adresinden müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.