geri dön
Favoriler 0

Espro P0 Ultralight French Press Kırmızı

1.780,42TL KDV Dahil

Dünyanın en hafif çift cidarlı, vakum yalıtımlı, paslanmaz çelik taşınabilir french pressi ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kahve yapın. Çift Filtreli: Patentli çift mikro filtremiz, tipik bir presin iki katı filtreleme gücüyle kum oluşumunu ortadan kaldırır. - 10 oz kahve veya 12 oz çay ve 16 oz su kapasiteli - Filtreler BPA, BPS ve ftalat içermez. - Çift cidarlı, vakum izolasyonlu paslanmaz çelik hazne.
  • Marka: Espro
  • Ürün Kodu: 5116C-22CR
  • Stok Durumu: 10
  • P0 Ultralight French Press Kırmızı
  • KDV Hariç: 1.483,68TL
payment

DÜNYANIN EN HAFİF TAŞINABİLİR FRENCH PRESSİ - Piyasadaki en hafif seyahat french press makinesiyle anlayışlı, sorunsuz bir kahve gezgini olun; Her yerde kafeye uygun kahveyi demleyin ve yudumlayın.


SAATLER BOYUNCA SICAK - Yalıtımlı çift cidarlı paslanmaz çelik, demlenizi saatlerce sıcak tutar ve asla kırılmaz; Kendi hızınızda kahvenizin tadını çıkarın


DAİMA YANINIZDA - Yanınızda rahatlıkla taşıyabilmeniz için ultra hafif ve sağlam üretildi.

Diğer taşınabilir french presslerinin aksine, patentli çift mikro filtre fincanınızı olağanüstü derecede kum ve çamurdan uzak tutar.


Filtreye basmak, ekstraksiyonu tamamen durdurur, böylece kahveniz zamanla acılaşmaz; Son bardağın tadı tıpkı birincisi gibi.


Oturum Aç