geri dön
Favoriler 0

DEMLEME TEKNİKLERİ

Demleme kılavuzumuzda size kendi kahvenizi nasıl kolayca ve lezzetli hazırlayabileceğinizi göstereceğiz.


FRENCH PRESS

Espro French Press, güne başlamak için iyi, berrak ve kumsuz bir demlemeye ihtiyaç duyan günlük kahve severler için mükemmeldir. Çift mikro filtremiz sayesinde pürüzsüz, kumsuz kahve yapın. Kenar boyunca uzanan silikon bir dudakla çevrili filtre, kabın içine tam olarak oturur ve bir vakum sızdırmazlığı oluşturur. Pistonu aşağı doğru bastırdığınızda, ekstraksiyon hemen durur -böylece demlemeniz ilk dökümden sonuncuya kadar tutarlıdır.
FRENCH PRESS DEMLEME TEKNİKLERİ

AEROPRESS

AeroPress, French Press mekaniğine dayanmaktadır. Kağıt filtrelerin ve bir lastik contanın eklenmesi, mükemmel ekstraksiyon ve harika bir ağız hissi ile sonuçlanır.
AEROPRESS DEMLEME TEKNİKLERİ

CHEMEX

Chemex, 1941'de ABD'nin Chicago kentinde Peter Schlumbohm tarafından icat edildi. Bir kimyager olan Peter, lezzet ve kafein ekstraksiyonunu çok iyi anladı. Bu, Chemex'in sadece güzel bir tasarım parçası olmakla kalmayıp aynı zamanda işlevsel olmasını sağladı.
CHEMEX DEMLEME TEKNİKLERİ

ESPRESSO

Victoria Arduino, 1900'lerin başında, temel özelliklerin geleneği kırmak ve ilerlemeyi teşvik etmek olduğu büyük bir kültürel, sosyal ve endüstriyel dönüşüm döneminde doğdu. Makinenin tasarlanmasında ilham veren fikir, buharlı motorlu tren ve mümkün olan en hızlı şekilde kahve yapma konseptiydi.
ESPRESSO DEMLEME TEKNİKLERİ

V6O

Japon Hario imzalı kahve demleme ekipmanı V60, keşfetmeyi sevenlerin favori kahve demleme ekipmanlarındandır.
V6O DEMLEME TEKNİKLERİ