geri dön
Favoriler 0

PROFESYONELLER İÇİN KURSLAR

Profesyonel kahve ve barista kurslarımız, profesyonellerden profesyoneller için kurslardır. Kendi çalışmanızın deneyim alanına odaklanıyorsunuz: espresso makineleri, hazırlama, gastronomi ve teknik bilgi birikimi.

Espresso makinesinin ve öğütücünün doğru kullanımı, kafeler ve işletmeler için personel eğitim kurslarımızın odak noktasıdır. Uygun kurs yok mu? Sorun değil - profesyonel alanda eğitim içeriğini sizinle bireysel olarak koordine edebiliriz. Ekipler için ayrıca özel kahve, kahve kavurma, hazırlama ve duyusal analiz konularında teşvikler ve çeşitli eğitim konseptleri sunuyoruz.

ACADEMY LAB

Gelecekte kahve ile başarılı bir şekilde çalışmak için en uygun koşullar. 

Barista Akademimiz, mükemmel koşulları garanti etmek için profesyonel espresso makineleri
ve öğütücüler alanında en son teknolojiyle donatılmıştır.

WORKSHOPS

Kurs katılımcılarımız, en uygun koşullar altında küçük gruplar halinde öğrenebilir ve pratik yapabilir.

Latte Art Pro 1

Bu pratik temelli oturum, kahve sunumunu geliştirmek ve bazı göz alıcı latte art tasarımlarıyla başkalarını etkilemek isteyen herkes için harika.
350,00TL
Kursu İncele

Latte Art Pro 2

Latte Art kursumuz, size herhangi bir latte art tasarımının temelini oluşturan temel sütü buharda pişirme ve dökme tekniklerini öğretmek için tasarlanmıştır.
550,00TL
Kursu İncele

Latte Art Pro 3

Kahveye hobi olarak tutkulu olan ve daha fazla bir şeye geçmeye hazır olan herkes veya yeni tomurcuklanan baristalar için bu kurs sizi gelecek vaat eden kariyeriniz için hazırlayacaktır.
650,00TL
Kursu İncele