geri dön
Favoriler 0

KeepCup Brew Cork Cam Kahve Bardağı 16oz / 454ml, Pembe

1.347,84TL KDV Dahil

Dünyanın ilk barista standardı yeniden kullanılabilir bardağı. Hareket halindeyken içme keyfi için tasarlanmış kahve bardağı hijyenik ve bakımı kolay. Kapaktan açık veya kapalı olarak içmek güzel. Dayanıklı temperli cam. Kolay dökmek için hazırlanmış kap. Hareket halindeyken kahvenin zanaat ve duyusal içme keyfini yaşamak için tasarlandı.
  • Marka: KeepCup
  • Ürün Kodu: BCSAS16
  • Stok Durumu: 7
  • Brew Cork Cam Kahve Bardağı 16oz / 454ml, Pembe
  • KDV Hariç: 1.123,20TL
payment

Dünyanın ilk barista standardı yeniden kullanılabilir bardağı. Hareket halindeyken içme keyfi için tasarlanmış kahve bardağı hijyenik ve bakımı kolay. İşletmenizi çevre dostu olarak tanıtın ve bu yeniden kullanılabilir kahve fincanları ile tek kullanımlık bardaklardaki israfı azaltın. KeepCup ünlü markanın bu yeniden kullanılabilir kahve bardakları, çevreye duyarlı herhangi bir kafe, kahve dükkanı, üniversite veya işyerinde satılmak üzere tasarlanmıştır ve müşterilerinizin bunları alıp tekrar tekrar kullanmasına olanak tanır. Bu nedenle, bu seyahat kupaları çevresel etkinizi azaltacak, tek kullanımlık bardaklarda tasarruf etmenizi sağlayacak ve daha fazla müşteriye hitap edecek sürdürülebilir bir geleceğe olan bağlılığınızı vurgulayacaktır. İşletmeniz için daha çevre dostu seçenekleri keşfetmek ister misiniz? Çevre dostu bardak seçeneklerimiz, yeşil ayak izlerini iyileştirmek isteyenler için mükemmeldir.


Pres fit sipper kapağı ile kolay dökmek için hazırlanmış bir kap olarak, hafif, taşıması kolay ve elinize ve bardak tutucularınıza rahatça sığar.


Bardak: Temperli cam

Bant: Cork

Kapak: Polipropilen alaşımlı #7 Peony (183C)

Plug: LDPE: #4 Pashmak Pembe (706C)


Temizlik & Bakım

Nazikçe - temizlik yaparken aşındırıcı malzemeler veya bezler kullanmayın. Günlük kullanım için hızlı bir durulama yapacaktır - ancak haftada bir kez kapsamlı bir temizlik öneririz. KeepCup'ınızı temiz tutmak kahve deneyimini sizin ve baristanız için harika hale getirir.

- Kapsamlı temizlik için parçalara ayırılacak şekilde tasarlanmıştır.

- Bulaşık makinesinin üst raf/basketini kullanmak güvenli.

- Sıcaklık 100°C / 212°F.  Kapak ve tutma bantı hariç.

- Kusur ve arızalarda bir yıl garanti


Oturum Aç

Kargo

Aşağıdaki nakliye seçeneğini sunuyoruz:

Standart: 1-3 iş günü (stoklu malzemelerde 200 TL (kdv hariç) ve üzerindeki siparişler için ücretsiz teslimat).

İade

Sizin için daha iyi bir  KeepCup ürünü olduğuna karar verirseniz veya garanti yılı içerisinde ürününüzle ilgili sorunlar yaşarsanız, ürününüzü memnuniyetle değiştiririz.

  • Ürününüzü değiştirmek için bir satın alma belgenizin olması gerekir
  • Ürününüzü bize geri göndermeden önce değişiminizle ilgili olarak lütfen servis@baristaekipman.com adresinden müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.