geri dön
Favoriler 0

KeepCup Thermal Kahve Bardağı 16oz / 454ml, Siyah

1.641,60TL KDV Dahil

Dünyanın ilk barista standardı yeniden kullanılabilir bardağı. Hareket halindeyken içme keyfi için tasarlanmış kahve bardağı hijyenik ve bakımı kolay. KeepCup Thermal'in içeceğinizi daha uzun süre sıcak (veya soğuk) tutmak için çift cidarlı, vakumlu yalıtımlı ısı yalıtımı ile ısıyı koruyun.
  • Marka: KeepCup
  • Ürün Kodu: TBLA16
  • Stok Durumu: 20
  • Thermal Kahve Bardağı 16oz / 454ml, Siyah
  • KDV Hariç: 1.368,00TL
payment

Dünyanın ilk barista standardı yeniden kullanılabilir bardağı. Hareket halindeyken içme keyfi için tasarlanmış kahve bardağı hijyenik ve bakımı kolay. İşletmenizi çevre dostu olarak tanıtın ve bu yeniden kullanılabilir kahve fincanları ile tek kullanımlık bardaklardaki israfı azaltın. KeepCup ünlü markanın bu yeniden kullanılabilir kahve bardakları, çevreye duyarlı herhangi bir kafe, kahve dükkanı, üniversite veya işyerinde satılmak üzere tasarlanmıştır ve müşterilerinizin bunları alıp tekrar tekrar kullanmasına olanak tanır. Bu nedenle, bu seyahat kupaları çevresel etkinizi azaltacak, tek kullanımlık bardaklarda tasarruf etmenizi sağlayacak ve daha fazla müşteriye hitap edecek sürdürülebilir bir geleceğe olan bağlılığınızı vurgulayacaktır. İşletmeniz için daha çevre dostu seçenekleri keşfetmek ister misiniz? Çevre dostu bardak seçeneklerimiz, yeşil ayak izlerini iyileştirmek isteyenler için mükemmeldir.


Pres fit sipper kapağı ile kolay dökmek için hazırlanmış bir kap olarak, hafif, taşıması kolay ve elinize ve bardak tutucularınıza rahatça sığar.


Bardak: 18/8 Paslanmaz Çelik Siyah (Siyah C) - taş yüzey kaplama stili

Kapak: Polipropilen alaşımlı #7 Siyah (Siyah C)

Plug: LDPE: #4 Siyah (Siyah C)


Temizlik & Bakım

Nazikçe - temizlik yaparken aşındırıcı malzemeler veya bezler kullanmayın. Günlük kullanım için hızlı bir durulama yapacaktır - ancak haftada bir kez kapsamlı bir temizlik öneririz. KeepCup'ınızı temiz tutmak kahve deneyimini sizin ve baristanız için harika hale getirir.

- Kapsamlı temizlik için parçalara ayırılacak şekilde tasarlanmıştır.

- Bulaşık makinelerinde sıklıkla kullanılan sert kimyasallar nedeniyle yüzey kalitesini korumak için elde yıkama önerilir.

18/8 gıda sınıfı paslanmaz çelik. Elektro parlatılmıştır, böylece kahvenizin tadını çıkarabilirsiniz.

- Kusur ve arızalarda bir yıl garanti


Oturum Aç

Kargo

Aşağıdaki nakliye seçeneğini sunuyoruz:

Standart: 1-3 iş günü (stoklu malzemelerde 200 TL (kdv hariç) ve üzerindeki siparişler için ücretsiz teslimat).

İade

Sizin için daha iyi bir  KeepCup ürünü olduğuna karar verirseniz veya garanti yılı içerisinde ürününüzle ilgili sorunlar yaşarsanız, ürününüzü memnuniyetle değiştiririz.

  • Ürününüzü değiştirmek için bir satın alma belgenizin olması gerekir
  • Ürününüzü bize geri göndermeden önce değişiminizle ilgili olarak lütfen servis@baristaekipman.com adresinden müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.