geri dön
Favoriler 0

Victoria Arduino Black Eagle Maverick Gravitech, 2 gruplu espresso makinesi, Siyah

Bugüne kadarki en akıllı ve kullanıcı dostu kahve makinemiz Black Eagle Maverick ile tanışın. Maverick, sürdürülebilirlik ve enerji tasarrufuna güçlü bir şekilde odaklanarak potansiyelini en iyi şekilde ortaya koymak isteyenlere yönelik bir kahve makinesidir.
  • Marka: Victoria Arduino
  • Ürün Kodu: BEMV3
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • Black Eagle Maverick Gravitech, 2 gruplu espresso makinesi, Siyah
  • KDV Hariç: 0,00TL
payment

Bugüne kadarki en akıllı ve kullanıcı dostu kahve makinemiz Black Eagle Maverick ile tanışın.

Maverick, sürdürülebilirlik ve enerji tasarrufuna güçlü bir şekilde odaklanarak potansiyelini en iyi şekilde ortaya koymak isteyenlere yönelik bir kahve makinesidir.

Black Eagle Maverick akıllı, sürdürülebilir ve eksiksiz çözümler sunabilmektedir. Sıcaklık, infüzyon, buhar üzerinde kontrol ve hatta farklı kahve türleri arasında anında geçiş yapma fırsatı sunuyor.

Geliştirilmiş elektronikler / Ekran

Güç senin elinde!

Tüm demleme bilgilerine göz atmak için tamamen yeni bir yazılım ve yeni grup başlıkları. Barista gözüyle, dokunmatik ekranlı ana ekran aracılığıyla espressodan pure brew kahveye kolayca geçiş yapabilir, yeni bir tarif oluşturabilir, ayarları değiştirebilir ve tüm Black Eagle Maverick işlevlerinde gezinebilirsiniz.

T3 Genius

T3 Genius teknolojisi baristalara titiz bir hassasiyet sunan araçlarla donatılmış olup, demleme süreci üzerinde tam kontrolünüz olmasını sağlıyor. Bu sayede makina da olağanüstü bir performans sergiliyor ve eşsiz bir verimlilik sunuyor. İçerisinde, demleme kazanına girmeden önce suyu ön ısıtmaya tabi tutan bir ısı eşanjörü mevcut. Bu da suyu istediğimiz demleme sıcaklığına, diyelim ki 94 santigrat dereceye kolayca çıkarıyor. Üçüncü ısıtma aşaması ise aslında grup başlığının kendisi. T3 Genius, T3 teknolojisinin geliştirilmiş hali, çünkü %37 daha az enerji kullanarak aynı hassasiyeti ve kontrolü sağlıyor. 

Paslanmaz Çelik Optimize Edilmiş Hacimli Buhar Kazanı

Black Eagle Maverick modelinde, hacmi azaltılmış (14 litreden 8 litreye) paslanmaz çelik bir buhar kazanı mevcut. Bu da, daha yüksek bir basıncın (2.1 bar) sürdürülmesine yardımcı oluyor. Böylelikle daha yüksek sıcaklıkta ve çok daha kuru buhar elde edebilmenizi sağlıyor. 

Azaltılmış Grup Ağırlığı

Bu makinelerde, genel olarak fiziksel grup başlığı yaklaşık 4,5 kilo ağırlığındadır. Black Eagle Maverick'te ise grup başlığı ve ağırlığı %23 oranında optimize edildi. İzoleli hale getirildi, içine bir ısıtıcı ve bir termokupl yerleştirildi, böylece 94 santigrat derece sıcaklıkta sabit kalabilmesi sağlandı. Kazan ile kahve arasında suyun farklı bir sıcaklıkta olma olasılığı tamamen ortadan kaldırıldı. Ve sonuç olarak, çok tutarlı bir performans sunar hale geldi.

Geri Dönüştürülmüş Enerji 

T.E.R.S (Termal Enerji Geri Kazanım Sistemi) tahliye edilen suyu, gelen suyu önceden ısıtmak için kullanır.

Motor Soğutma Sistemi

Isının motordan gelmesini önlemek için motorun etrafından geçen bir tüp sayesinde pompa üretim sıcaklığını geri kazanıldı.

Autoflush

Bir demleme sonrası, grup başlığını çıkarırsanız, süzgeci temizlemek için gereken minimum su miktarını akıtacak ve daha fazlasını akıtmayacaktır. 

Sıcak su atıklarının gittiği tahliye kutusunun içinde bir ısı eşanjörü bulunmaktadır ve bu, tahliye kutusundaki ısıyı alır ve demleme suyunu önceden ısıtmak için kullanır. Burada termal atık neredeyse hiç yoktur veya oldukça azdır. Bu şekilde yaparak %8'e kadar verim elde edebilirsiniz. Aynı miktarda içecek üretmek için kullanılan enerji miktarı yaklaşık olarak üçte bir oranında azalır.

PureBrew

Pure Brew'un bütün konsepti bir basit soruyla başladı: Acaba sadece bir düğmeye dokunarak espresso'dan filtre kahveye geçebileceğiniz bir kahve makinesi harika olmaz mıydı? Black Eagle Maverick, devrim niteliğindeki konik filtreyle birlikte geliştirilen Purebrew kahve filtresi sunuyor. Bu filtre, mikro-ince çift örgüye sahip ve konik sepeti ile 20 grama kadar kahve alabilmektedir.  PureBrew Teknolojisi'ni yepyeni ve patentli filtre sepetiyle birleşerek tek bir dokunuşla yeni bir filtre kahve deneyimi sunuyor.


Oturum Aç