geri dön
Favoriler 0

Espro Cold Brew Siyah

4.749,62TL KDV Dahil

Daha iyi soğuk demleme için üç yenilik. İki filtre, bir otomatik kilit valfi ve yeniden kapatılabilir bir hazne, demlemeyi basit, hassas ve dökülmeden yapar.
  • Marka: Espro
  • Ürün Kodu: 6064-18BK
  • Stok Durumu: 1
  • Cold Brew Siyah
  • KDV Hariç: 3.958,02TL
payment

ESPRO CB1’in minimal tasarımı, üç yenilikle daha önce hiç olmadığı kadar kafeye layık soğuk demleme yapmayı basitleştirir; Zirve soğuk demlenmiş kahveyi keşfedin.


Buz üzerinde veya süt veya soğuk suyla karıştırılmış şekilde demlemenin tadını çıkarın.


Cold Brew sistemimiz, kahvenizi daha uzun süre taze tutan, UV korumalı camdan yapılmış yeniden kapatılabilir ve taşınabilir bir filtre uygular. Doldurma hatları ve tariflerle oyulmuş demleyici, her seferinde kesintisiz ve tutarlı karıştırma için tasarlanmıştır. Daha pürüzsüz bir demleme için akışı iki filtreden geçirir. Kompostlanabilir kağıt filtre, temizliği kolaylaştırırken mikro gözenekli filtre temiz, kumsuz bir tat verir.


Daha tatlı, daha az ekşi- Soğuk demleme tatlı tatları ve aromaları korur, ancak %66'ya kadar daha az asitlik ile sonuçlanır; Yepyeni bir duyusal deneyim.


Oturum Aç

Kargo

Aşağıdaki nakliye seçeneğini sunuyoruz:

Standart: 1-3 iş günü (stoklu malzemelerde 200 TL (kdv hariç) ve üzerindeki siparişler için ücretsiz teslimat).

İade

Sizin için daha iyi bir  Espro ürünü olduğuna karar verirseniz veya garanti yılı içerisinde ürününüzle ilgili sorunlar yaşarsanız, ürününüzü memnuniyetle değiştiririz.

  • Ürününüzü değiştirmek için bir satın alma belgenizin olması gerekir
  • Ürününüzü bize geri göndermeden önce değişiminizle ilgili olarak lütfen servis@baristaekipman.com adresinden müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.