geri dön
Favoriler 0

Toddy Cold Brew Commercial Model

8.514,00TL KDV Dahil

Ticari Model, özel kahve ve zanaat çayı hazırlamak için dünya çapında kafeler, kavurma atölyeler ve restoranlar tarafından güvenilen, soğuk demlemenin orijinal iş gücüdür. Kullanım kolaylığı için tasarlanan Ticari Model, müşteri sadakatine ilham veren ve kafe sahiplerinin takdir ettiği uygun fiyatta bir faktörle gelen lezzetli ve tutarlı sonuçlar sunar.
  • Marka: Toddy
  • Ürün Kodu: CMLTCM
  • Stok Durumu: 7
  • Cold Brew Commercial Model
  • KDV Hariç: 7.095,00TL
payment

Cold Brew Commercial Model

Dünyanın dört bir yanındaki soğuk demleme meraklıları, cesur, süper pürüzsüz bir tada sahip tam gövdeli ve aromatik soğuk demlenmiş kahve ve çay hazırlamak için Toddy Cold Brew System - Commercial Model'e güveniyor. 

Ticari Model, her partiden aldığınız özüt hacmini en üst düzeye çıkaran patentli Toddy® Lift ile standart olarak gelir. Lezzetli, doğal tatlı tadı olan soğuk kahve veya çay içecekleri hazırlamak için Toddy'nin uygun, gübrelenebilir filtreleriyle (kağıt veya ağaçsız olarak mevcuttur) demleyin. Kahve konsantresini suyla veya sütle seyreltin ve buz üzerinde servis edin, en sevdiğiniz latte veya soğuk içecek ile karıştırın veya pürüzsüz içilen geleneksel bir fincan kahve için sıcak su ekleyin.

İçindekiler;

Kapak

Toddy® Lift

Musluk

Filtre başlangıç seti (2 kağıt filtre ve 2 ağaçsız filtre)


Oturum Aç