geri dön
Favoriler 0

Espro P6 French Press Siyah 32 oz

2.830,58TL KDV Dahil

P6, çift cidarlı paslanmaz çelik, daha uzun süre sıcak kalan kahve için ısıyı korur. Çift mikro filtre size mümkün olan en pürüzsüz, en temiz bardağı verir. Lezzetli kahve yapar. 32 oz'a kadar demler. - 40 oz sıvı kapasitesi (Maks. 32 ons ve min. 24 ons kahve demler). - Filtreler BPA, BPS ve ftalat içermez. - Çift cidarlı, vakum izolasyonlu paslanmaz çelik hazne.
  • Marka: Espro
  • Ürün Kodu: 2132C2-19BK
  • Stok Durumu: 4
  • P6 French Press Siyah 32 oz
  • KDV Hariç: 2.398,80TL
payment

MACERAYA DEĞER KAHVE - ESPRO French Press P6'nın sağlam tasarımı, her yolculukta seveceğiniz kahveyi hazırlamayı kolaylaştırır; dış mekanda en sevdiğiniz kahve ekipmanı yanınızdadır. 


SAATLER BOYUNCA SICAK - Yalıtımlı çift cidarlı paslanmaz çelik, demlenizi saatlerce sıcak tutar ve asla kırılmaz; Kendi hızınızda kahvenizin tadını çıkarın.


YAŞAM İÇİN ARKADAŞLAR - Yaşam için demlemek için dayanıklı olarak üretildi. Sonsuza dek taşınabilir french presiniz olacak şekilde tasarlandı.


Filtreye basmak, ekstraksiyonu tamamen durdurur, böylece kahveniz zamanla acılaşmaz; Son bardağın tadı tıpkı birincisi gibi.


Oturum Aç

Kargo

Aşağıdaki nakliye seçeneğini sunuyoruz:

Standart: 1-3 iş günü (stoklu malzemelerde 200 TL (kdv hariç) ve üzerindeki siparişler için ücretsiz teslimat).

İade

Sizin için daha iyi bir  ESPRO ürünü olduğuna karar verirseniz veya garanti yılı içerisinde ürününüzle ilgili sorunlar yaşarsanız, ürününüzü memnuniyetle değiştiririz.

  • Ürününüzü değiştirmek için bir satın alma belgenizin olması gerekir
  • Ürününüzü bize geri göndermeden önce değişiminizle ilgili olarak lütfen servis@baristaekipman.com adresinden müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.