geri dön
Favoriler 0

Espro P7 French Press Siyah 18 oz

4.174,61TL KDV Dahil

P7, tüm french presslerin kralı. Çift cidarlı paslanmaz çelik, daha uzun süre sıcak kalan kahve için ısıyı korur. Çift mikro filtre size mümkün olan en pürüzsüz, en temiz bardağı verir. P7, ESPRO'nun kahve yapma yolunu tasarlama çabalarının doruk noktasıdır. - Paslanmaz çelik - Filtreler BPA, BPS ve ftalat içermez.
  • Marka: Espro
  • Ürün Kodu: 1018C2-17BK
  • Stok Durumu: 13
  • P7 French Press Siyah 18 oz
  • KDV Hariç: 3.478,84TL
payment

KENDİ KAHVE  KAHRAMANINIZ OLUN- ESPRO French Press P7'nin benzersiz tasarımı, seveceğiniz kafelere yakışır kahveyi hazırlamayı kolaylaştırır; mutfağınızı kahve içmek için en sevdiğiniz mekan yapın.


SAATLER BOYUNCA SICAK - Yalıtımlı çift cidarlı paslanmaz çelik, demlenizi saatlerce sıcak tutar ve asla kırılmaz; Kendi hızınızda kahvenizin tadını çıkarın.


YAŞAM İÇİN ARKADAŞLAR - Yaşam için demlemek için dayanıklı olarak üretildi. Sonsuza dek taşınabilir french presiniz olacak şekilde tasarlandı.


Filtreye basmak, ekstraksiyonu tamamen durdurur, böylece kahveniz zamanla acılaşmaz; Son bardağın tadı tıpkı birincisi gibi.


Oturum Aç

Kargo

Aşağıdaki nakliye seçeneğini sunuyoruz:

Standart: 1-3 iş günü (stoklu malzemelerde 200 TL (kdv hariç) ve üzerindeki siparişler için ücretsiz teslimat).

İade

Sizin için daha iyi bir  ESPRO ürünü olduğuna karar verirseniz veya garanti yılı içerisinde ürününüzle ilgili sorunlar yaşarsanız, ürününüzü memnuniyetle değiştiririz.

  • Ürününüzü değiştirmek için bir satın alma belgenizin olması gerekir
  • Ürününüzü bize geri göndermeden önce değişiminizle ilgili olarak lütfen servis@baristaekipman.com adresinden müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.
P7 French Press Beyaz 32 oz

Espro

Espro P7 French Press Beyaz 32 oz

4.870,26TL KDV Hariç: 4.058,55TL

P3 French Press 32 oz

Espro

Espro P3 French Press 32 oz

1.640,82TL KDV Hariç: 1.367,35TL