geri dön
Favoriler 0

Schaerer

Schaerer, en başından beri üstün teknolojiyi duyuları şımartma arayışıyla birleştirmeye çalıştı. Bu, bizi tam otomatik, entegre kahve ve süt çözümlerinin lider sağlayıcısı haline getirmemizde etkili oldu. Geniş ürün yelpazemiz ve kapsamlı bilgi birikimimiz sayesinde, dünya çapında mükemmel kalite ve hizmetlerden sonuna kadar yararlanmak isteyen şirketler ve bireyler için tercih edilen bir kahve ortağıyız.


Kuruluşumuz, bilgi ve deneyimimizi müşterilerimiz için en uygun faydayı sağlamak için uygulama görevine kendini adamıştır. Yenilik ve liderlik, pazardaki faaliyetlerimizin ayırt edici özellikleri olmaya devam ediyor.

Barista Tam Otomatik Kahve Makinesi

Schaerer

Schaerer Barista Tam Otomatik Kahve Makinesi

Kullanımı ve temizliği kolay tam otomatik kahve makinesi. Yeni boyutlarda geleneksel espresso kültürü. Saatlik / günlük 300 fincan.Dokunmatik Ekr..

Teklif Al
Coffee CLUB Tam Otomatik Kahve Makinesi

Schaerer

Schaerer Coffee CLUB Tam Otomatik Kahve Makinesi

Kullanımı ve temizliği kolay tam otomatik kahve makinesi. Büyük içecek çeşitliliği ile taze süt veya sür tozuda mümkün kombine edilebilir. Saatlik / ..

Teklif Al
Coffee CLUB Tam Otomatik Kahve Makinesi

Schaerer

Schaerer Coffee CLUB Tam Otomatik Kahve Makinesi

Schaerer Coffee Club Tam Otomatik Kahve MakinesiKullanımı ve temizliği kolay tam otomatik kahve makinesi. Büyük içecek çeşitliliği ile taze süt veya s..

Teklif Al
Coffee CLUB Tam Otomatik Kahve Makinesi Sütlük Dahil

Schaerer

Schaerer Coffee CLUB Tam Otomatik Kahve Makinesi Sütlük Dahil

Kullanımı ve temizliği kolay tam otomatik kahve makinesi. Büyük içecek çeşitliliği ile taze süt veya sür tozuda mümkün kombine edilebilir. Saatlik / g..

Teklif Al
Coffee Skye Tam Otomatik Kahve Makinesi

Schaerer

Schaerer Coffee Skye Tam Otomatik Kahve Makinesi

Yeni Coffee Skye’ı istediğiniz yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Dahili su deposu ile birçok yerde tüm kahve çeşitlerinizi sunmanıza olanak sağlar. P..

Teklif Al
Coffee Soul Tam Otomatik Kahve Makinesi

Schaerer

Schaerer Coffee Soul Tam Otomatik Kahve Makinesi

Kullanımı ve temizliği kolay tam otomatik kahve makinesi. Best Foam™ sayesinde maksimum çeşit ve en yüksek içecek kalitesi. Best FoamTM ve ..

Teklif Al
Joy Tam Otomatik Kahve Makinesi Sütlük Dahil

Schaerer

Schaerer Joy Tam Otomatik Kahve Makinesi Sütlük Dahil

108.000,00TL Vergiler Hariç: 90.000,00TL

Kullanımı ve temizliği kolay tam otomatik kahve makinesidir. Bir düğmeye dokunarak 5 farklı içecek sunumu ve mükemmel kahve kalitesi. Saatlik / günlü..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)