geri dön
Favoriler 0

Victoria Arduino White Eagle VA358 Geleneksel Espresso Makinesi, 3 gruplu, Digit, Beyaz

Özel kahve dükkanlarının yeni ihtiyaçlarına cevap veren bir espresso makinesi üzerinde çalıştık ve farklı fincan türlerini kullanmak için yükseltilmiş gruplarla olmasını mümkün kıldık.
  • Marka: Victoria Arduino
  • Ürün Kodu: VA1024
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • White Eagle VA358 Geleneksel Espresso Makinesi, 3 gruplu, Digit, Beyaz
  • KDV Hariç: 0,00TL
payment

Özel kahve dükkanlarının yeni ihtiyaçlarına cevap veren bir espresso kahve makinesi üzerinde çalıştık ve farklı fincan türlerini kullanmak için yükseltilmiş gruplarla olmasını mümkün kıldık. White Eagle barista ve müşteri arasındaki ilişkiyi teşvik eder. Mimar Viglino, 51 santimetre yüksekliğinde bir üründe Eagles kanatlarını yeniden tasarladı.


Makine paslanmaz çelik ve alüminyumdan yapılmıştır. Yan paneller, Eagles kanatlarının görünüşünü veren 'alüminyum plakalardan'. Tüm kontroller, barista'nın daha iyi ve güvenli bir ortamda çalışmasını sağlayan makinenin ergonomik noktasına özellikle dikkat ederek estetik ve işlevsellik için tasarlanmıştır.


EASY CREAM
White Eagle ayrıca, kullanıcının tercihlerine ve ayarlarına göre sütü ısıtan ve köpürten bir teknoloji olan Easy Cream sistemi ile de mevcuttur. Farklı deliklere sahip yenilikçi çubuk, buharı havayla karıştırır. Kahve zincirleri bu sistemi çok takdir ediyor çünkü tutarlı ve kokulu bir latte krem yapıyor.


Oturum Aç

Victoria Arduino - White Eagle