geri dön
Favoriler 0

Victoria Arduino VA388 Black Eagle Gravitech, 2 gruplu espresso makinesi, Steelux

Victoria Arduino Black Eagle, hayatını kahveye adayanlar için espresso makinesi. 2015-2017 Dünya Barista Şampiyonası için resmi espresso makinesi.
  • Marka: Victoria Arduino
  • Ürün Kodu: VA1036
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • VA388 Black Eagle Gravitech, 2 gruplu espresso makinesi, Steelux
  • KDV Hariç: 0,00TL
payment

VA388 Black Eagle, hayatını kahveye adayanlar için espresso makinesi; Her gün gerçek bir kahve deneyimini bardağa aktarmak için araştırma, araştırma ve deneyler yapanlar. Bu, 2015-2017 Dünya Barista Şampiyonası için resmi espresso makinesidir.


T3 Teknolojisi

Kahve makinesinin maksimum sıcaklık stabilitesini sağlayan teknoloji. Bir kahve makinesinde sıcaklığın hayati bir rolü vardır, çünkü espresso kahvenin kalitesini güçlü bir şekilde etkiler. Sabit bir sıcaklık, tutarlı ve mükemmel sonuçları garanti eder. Ama nasıl? Bu durumda bile, istisnai baristalarla işbirliği içinde uygulanan araştırma ve deneylerden sonra, kullanıcının her parametreyi kontrol etmesini sağlayan bir çözüm bulabildik. T3 böyle doğar, kullanıcının üç sıcaklık ayarlamasına izin veren bir teknoloji: demleme, su infüzyonu ve buhar. Sonuç nedir? Sabit sıcaklık ve fincanda yüksek kaliteli sonuç anlamına gelen dağıtılmış suyun doğruluk kontrolü. Bütün bunlar ayrıca sıcaklık, PID ve basınç problarından oluşan bir elektronik sistem sayesinde.


Easy Cream

Victoria Arduino White Eagle ayrıca, kullanıcının tercihlerine ve ayarlarına göre sütü ısıtan ve köpürten bir teknoloji olan Easy Cream sistemi ile de mevcuttur. Farklı deliklere sahip yenilikçi çubuk, buharı havayla karıştırır. Kahve zincirleri bu sistemi çok takdir ediyor çünkü tutarlı ve kokulu bir latte krem yapıyor.


Espresso kahve ekstraksiyonu için yüksek teknoloji

Sağlam, tutarlı ve kesin. Yeni Victoria Arduino Black Eagle bir espresso makinesinden çok daha fazlası; Her kahve karışımının arttırılması ve her barista'nın ifadesidir.


The solution for barista wellness

Barista, maksimum konfor sağlamak için tasarlanmış bir kahve makinesi ile güvenli bir şekilde çalışmalıdır. Baristaya gösterilen bu artan dikkatin bir örneği, barista'nın kolları üzerindeki gereksiz baskıyı önleyen buhar memesinin tahrik sistemi “Push & Pull” dır. Böylece barista başka bir kapuçino hazırlamaktan asla bıkmayacak!


Oturum Aç