geri dön
Favoriler 0KeepCup Thermal

                                            

Orijinal KeepCup tasarımı, çoğu kafede gördüğünüz standart tek kullanımlık bardaktan daha iyi performans göstermeyi amaçladı. Dayanıklı, göz alıcı ve daha iyi bir içme deneyimi sağlayan bir ürün tasarladık.

Zamanla, içeceklerinin sıcaklığını daha uzun süre koruyacak bir şey isteyen müşterilerden çok sayıda geri bildirim aldık.

Dolayısıyla kendimizi bu zorlu göreve adadık. Daha soğuk iklimlere uygun ve aynı zamanda ömrünü uzatan bir ürün yaparak, bu düşünülmüş tasarımı tekrar nasıl geliştirebiliriz?

Dolayısıyla kendimizi bu zorlu göreve adadık. Daha soğuk iklimlere uygun ve aynı zamanda ömrünü uzatan bir ürün yaparak, bu düşünülmüş tasarımı tekrar nasıl geliştirebiliriz?


2019'un sonlarında KeepCup Thermal'i piyasaya sürdük. 18/8 gıda sınıfı paslanmaz çelikten yapılmış olan Thermal, çift cidarlı ve vakumludur.

Tüm ürün yelpazemizle uyumlu olması için Thermal, diğer KeepCup'larımızla aynı kapağı ve tapayı kullanır.

Dökme ve içme kolaylığı için konik kenarlı, mevcut serimizle aynı barista standardı taslak hazne tasarımına sahiptir.

Hassas mühendislik, sofistike ancak mütevazı bir dış cephenin arkasına ustaca gizlenmiştir ve üç farklı yüzey seçeneği mevcuttur: yumuşak dokunuşlu, fırçalanmış çelik ve taşlanmış farklı dokulu bir yüzey.

KeepCup Thermal, yaklaşık %35 oranında geri dönüştürülmüş çelikten yapılmıştır. Termal üreticimiz, fabrikalarının çatısında 2000'den fazla güneş paneli bulunduruyor ve bir su geri dönüşüm sistemi kurarak yılda 62.800 ton su tasarrufu sağlıyor.

Brew için tasarladığımız paketleme sisteminin aynısını Thermal'e de uyguladık, bu nedenle bardaklar bize %100 karton ambalaj içinde tedarikçilerimizden gönderiliyor ve tüm doğrudan plastik ambalajlar çıkarılıyor (bu süreçte kullanılan tek plastik palet sargısıdır. uygulanabilir olduğu sürece yeniden kullanırız ve kullanım ömrü sonunda geri dönüştürürüz).

Original, Brew ve Brew Cork ile yaptığımız gibi, Termal Yaşam Döngüsü Analizi yapmak için Edge Environment ile çalıştık. 


Anahtar bulgular şunlardır: