geri dön
Favoriler 0VIctorIa ArduIno Yeni Uygulamalarıyla Deneyiminizi GeliştirinVictoria Arduino markasını karakterize eden şey, yeni trendleri yakalayabilmek ve bunları erişilebilir ve yenilikçi tasarım ürünlerine dönüştürebilmektir. Tasarım ve zekanın yanı sıra, Victoria Arduino için inovasyon, baristalara makine ile en iyi etkileşimi, kahve üzerinde kontrol ve her kahveden en saf lezzeti çıkaran bir ekstraksiyon hassasiyeti sunabilecek çözümler bulmak anlamına geliyor.

Deneyimi daha da geliştirmek amacıyla Victoria Arduino, daha fazla kontrol sağlayan ve yeni duyusal deneyimler için doğru ilhamı sunan Victoria Arduino E1 ve Victoria Arduino BE Maverick olmak üzere iki yeni uygulamayı piyasaya sürüyor.
Victoria Arduino BE Maverick App


Bu, Maverick tutumunu ifade etmek isteyenler için yenilikçi bir uygulama. Espresso veya Pure Brew'e dayalı tariflerin ve duyusal profillerinin oluşturulması ve akış eğrilerinin görselleştirilmesi ile Black Eagle Maverick uygulamasının kullanımı son derece basittir ve baristanın birden fazla Black Eagle Maverick'i üzerinde tam kontrol sahibi olmasını sağlar.  Uygulama ayrıca, dünya çapında Maverick severler tarafından buluta kaydedilen tariflere bakmayı ve VA World içindeki en son Victoria Arduino güncellemelerini almayı, örneğin Black Eagle Maverick sahipleri için özel olarak ayrılmış BE Club'ın özel haberleri ve önizlemelerini almayı mümkün kılar.

Victoria Arduino BE Maverick App

ŞİMDİ İZLE

Victoria Arduino E1 App

Eagle One, tariflerinizi diğer kahve severlerle paylaşma dürtünüze en iyi desteği sağlayan, güçlü bir dijital mesleğe sahip akıllı bir kahve makinesidir.


Victoria Arduino E1 akıllı telefon uygulaması, yeni kahve dükkanı nesli ve deneyimlerini ve bilgilerini paylaşmayı seven baristalar ve kavurmacılar için tasarlandı. Özel ve kullanıcı dostu Eagle One uygulaması, Bluetooth bağlantısı aracılığıyla, diğer Eagle One sahipleri ile tavsiye ve süt veya kahve bazlı tarifler oluşturmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır.

Ayrıca uygulama, kahve dükkanı zincirlerinin bir makine ağı oluşturmasına ve ayarları hızlı bir şekilde değiştirmesine olanak tanır. İşlem kolaydır ve baristaların işlerini kesintiye uğratmadan bir akıllı telefonda gerçekleştirilir.

Victoria Arduino E1 App

ŞİMDİ İZLE