geri dön
Favoriler 0SCHAERER COFFEE SOUL

                                            

 

Yeni bir tasarım, iki model ve üç kullanıcı arayüzü

Çeşitli grafik kullanıcı arayüzleri ve çok sayıda modüler özellik ile kişisel ihtiyaçlarınıza uyarlanabilir.

 

İnanılmaz çeşitli içecekler ve garantili performans

Kişiselleştirilmiş uzmanlık seçeneklerinizin tamamında tutarlı kalite kahve garantisi. Şimdi her zamankinden daha çekici Schaerer Coffee Soul, iki olası modelde sunulan yepyeni bir tasarıma sahip. Makineyi çalıştırma şeklinize uygun bir kullanıcı arabirimi seçeneğiyle birlikte gelir: personel, kendi kendine hizmet veren konuklar veya kendi kendine hizmet veren sık kullanıcılar. Zengin modüler özellikler sunarak, kompakt bir konsept ve tüm mükemmel niteliklerini korur. Kişiselleştirin. Kahve yapma sanatı hiç bu kadar kişisel olmamıştı, çünkü sizin tarzınızı seviyoruz.

 

Yeni "Select" konseptimiz sayesinde makinenizi kişiselleştirin: ister sadece personel tarafından kullanılsın ister misafirler tarafından işletilsin, ihtiyaçlarınıza en uygun modeli seçin, ardından Schaerer Coffee Soul'unuzun konfigürasyonunu tam olarak seçin, mükemmel uyum sağlayacaktır. Modüler konsepti sayesinde ihtiyaçlarınıza göre: öğütücüler, çekirdek hazneleri, boiler, soğutucu sütlük üniteleri ekleyin, tüm kahve yapma sanatı repertuarından özelliklerinizi seçin, üç farklı seçenekten Grafik Kullanıcı Arayüzünü seçin ve misafirlerinize sunacağınız özellikleri seçin . Elbette 3 grafik kullanıcı arayüzünün tümü, her iki modelle de uyumludur. Tam seçim özgürlüğü.

 

Coffee Soul 10 

Fonksiyonel ve doğrusal tasarımına rağmen, bu kahve makinesi tezgah üstü bir çalışma  olarak öne çıkıyor. Servis personelinin kendi Grafik Kullanıcı Arayüzü sayesinde çalışması için idealdir.

 

Şık tasarım, yüksek performans

Gerçek bir canavar olan 10,4" dokunmatik ekrana sahip Coffee Soul, yoğun bir mutfakta veya tezgahın arkasında yoğunluktan korkmaz, 33 cm genişliğiyle değerli alandan tasarruf etmeye yardımcı olur ve yine de her bir fincan için kalite sunar.

  

Restoranlar ve diğerleri için ideal "Tezgah üstü" senaryoları

 

Kompakt ve rafine edilmiş, hem kalite hem de servis açısından en üst düzey performansı garanti eder. Restoranlar, bistrolar ve kafeler için mükemmeldir.

 

Coffee Soul 12 

Schaerer Coffee Soul'un yüksek kaliteli yüzeyleri, bakır renkli süsleri ve zarif görünümüyle bu modeli, günlük kahve deneyimini arayan müşterilere yöneliktir. İki özel GUI sayesinde tamamen sezgisel olan self servis için idealdir. Tüm konfigürasyonlarda, animasyonlu kullanıcı destek işlevi size temel bakım süreçlerinde yardımcı olur. Kahve ilgi odağı olduğunda: geniş dokunmatik ekranı, zarif süsleri ve zarif metal kaplamaları ile bu model, kendi kendine hizmet eden müşterilerinizi cezbetmek için doğdu.

 

Büyük ekran

Mevcut özelliklerin etkili ve çekici bir şekilde görüntülenmesini sağlayan 12,1" yüksek çözünürlüklü ekran, aynı zamanda video etkindir, reklam ve promosyonları yürütmek için kullanışlı bir özelliktir.

 

Ayarlanabilir çıkış ve aydınlatma

Seçilen içeceğin fincan boyutuna göre yüksekliği otomatik olarak ayarlayan dokunmasız çıkış ve yerleşik ortam aydınlatması gibi özellikler, özellikle bir self-servis senaryosunda kullanılmaya uygun hale getirir.

 

Modern ve özelleştirilebilir

Paslanmaz çelik kaplama, zarif süslemeler ve kasa için kişiselleştirilmiş markalama ile daha da özelleştirilebilen renk seçenekleri, onu halkın tam olarak görülebilmesi için ideal bir makine haline getiriyor.

 

"Çeşitlilik" seçenekleri müşterilerinizin seçimi

 

Çeşitli kahve seçenekleri, her işletme için kesin bir kazanandır: Aksesuarlar ve Schaerer'in patentli teknoloji seçenekleri sayesinde avantajınızı artırın.

Hot & Cold

Bir başka Schaerer uzman özelliği, soğuk içeceklerin en yüksek kalitede servis edilmesine olanak tanır: kahve önce sıcak demlenir, ardından sıcaklık otomatik olarak 30-35°C'ye düşürülür. Buz küpleri eklenirse, tadı ve aromasının yoğunluğunu koruyarak, sıcak bir içeceğe göre çok daha yavaş eriyecektir.

 

Çikolata toz haznesi

Çikolata ve süt tozu ve diğer toz içecekler için hazne (3.öğütücü yerine) iki versiyonda mevcuttur: Bir toz için ayrı hazne veya iki farklı toz için bölmeli Twin Topping hazne.

 

Twin Milk

İki farklı süt türü sağlayarak seçeneklerinizin çeşitliliğini artırın, ör. Tam yağlı ve yağsız, bu soğutma ünitesinin 2 x 4,5 litrelik sütlük dolaplarında saklanır.

 

Ek kahve öğütme

Kahve öğütme çeşitleri sunun: üç adede kadar 1200g kahve çekirdeği haznesi (toz yerine) ve bunlara karşılık gelen üç yüksek hassasiyetli, yavaş çalışan öğütücü takın. Fincanda daha da iyi bir içecek kalitesi elde etmek için özel espresso öğütücüler tercih edebilirsiniz.

 

Best Foam™

Schaerer'in patentli Best Foam teknolojisi, otomatik kahve yapımında devrim yarattı ve bunu yalnızca deneyimli bir baristanın başarabileceği kalite seviyelerine getirdi. Sıcak veya soğuk, farklı kıvam seçenekleriyle, cappuccino ve macchiatolarınızdaki köpük, konuklarınızın seveceği ve tanıyacağı imzalı bir özellik olacak.


Flavour Point şurup istasyonu

Lezzet noktası, olası lezzet kombinasyonlarını artırır: ünite, dört farklı şurup çeşidini tutarak tezgahın altına sığar.

 

Simultaneous operasyon

Üçüncü kazan sayesinde aynı anda sıcak su ve kahve servisi.

Senin tarzını seviyoruz